Музика - найсприятливіший фон для виникнення духовної єдності. Музика охоплює цілком і відкриває серця. Слухаючи прекрасну мелодію, захоплюючись її переливами, люди стають ближчими один одному.
У світі є навіть спеціальне свято, запроваджене згідно з рішенням Юнеско, яке так і називається - Міжнародний день музики, і святкується щорічно 1 жовтня. Одним з ініціаторів заснування цього свята був великий композитор Дмитро Шостакович.
Відзначати Міжнародний день музики почали у ХХ столітті. Але це прекрасне мистецтво існує дуже і дуже давно, хвилюючи і радуючи людські серця. Музика не старіє, вона житиме стільки, скільки буде людство, поки є ті, хто вміють слухати і відчувати її.


1 жовтня у Здолбунівській музичній школі відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня музики. З привітаннями до педагогічних працівників Здолбунівської та Мізоцької музичних шкіл звернулись заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Олександр Васильович Федорук, виконуючий обов’язки начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Миколаївна Мазепа, а також директори музичних шкіл Олексій Олександрович Моторний та Анатолій Миколайович Ольховець. Кращі працівники закладів були нагороджені Почесними грамотами Здолбунівської райдержадміністрації та грамотами відділу культури і туризму райдержадміністрації. Наприкінці урочистостей виконавцями музичних шкіл був організований святковий концерт.
Ганна КІЗІМ,
концертмейстер Здолбунівської
музичної школи.

Comments are now closed for this entry