За подібним сценарієм відбулося святкування 690-річчя з часу першої згадки про село і в Бущі. В урочистостях з приводу знаменної дати взяли участь мешканці села, його уродженці, що нині проживають в інших місцях, гості – всього майже 400 чоловік.
Жителі села приймали щирі вітання від Бущанського сільського голови В. Безушка, голови районної ради В. Тимощука, заступника голови райдержадміністрації О. Федорука.


Зі сцени сільського будинку культури лунали подячні слова на адресу тих людей, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного села, своєю сумлінною працею примножували здобутки всієї громади. Серед них згадували колишніх очільників сільської ради, голів колгоспу, яскраві постаті педагогів, медиків, працівників культури та ін.
Слова вдячності приймали старожили, подружні пари, які в мирі і злагоді прожили багато років, багатодітні сім’ї, родини новонароджених та ін. Всі вони отримали пам’ятні сувеніри.
Концертною програмою порадували присутніх у залі учасники художньої самодіяльності як місцеві, так і зі Здолбунова. Приємним сюрпризом для всіх став виступ народного аматорського ВІА “Візерунки” районного будинку культури.
Для любителів спорту були організовані змагання з волейболу, футболу, перетягування линви, піднімання гирі, армреслінгу. А найвправніші мали змогу здобути приз, діставшись до нього на самий верх стовпа. Призи, грошові винагороди отримали учасники та переможці змагань і конкурсів.
Родзинкою свята стало пригощання смачною рибною юшкою, приготованою у польовій кухні. А завершилося святкування дискотекою.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry