На фото зліва направо: срібний і золотий призери чемпіонату
України з боксу Олександр Приходський та Олександр Бунга.

 

На чемпіонат України з боксу, що проходив у м. Керчі з 8 по 14 червня 2009 року, з‘їхались найсильніші спортсмени з різних регіонів. Рівненську область на цих змаганнях представляли Олександр Бунга з с. Гільча-І та Олександр Приходський, Дмитро Лях, Олексій Бігунець із с. Копитків.
Олександр Бунга (1995 р. н., вагова категорія 52 кг) перший бій провів з чемпіоном м. Харків і здобув перемогу - 5:0. У подальших поєдинках суперниками юнака були боксери з міст Керч та Луганськ. Результат теж 5:0. Олександр - єдиний боксер чемпіонату, котрий виграв, як кажуть, “на нуль”. Користуючись нагодою, хочу привітати з цією перемогою палкого вболівальника Сашка і водночас спонсора спортсмена - його батька, Олександра Юрійовича Бунгу. 
Зараз Сашко тренується щодня, а кожної суботи о 13.00 у м. Здолбунів по вул. Старомильська, 25а, готуючись до Міжнародного турніру за участю найсильніших боксерів Росії, Казахстану, Молдови, проводить спаринги з боксерами міст Луцька, Рівного, Нетішина.  
Вдало на чемпіонаті України виступили й інші наші земляки. Олександр Приходський та Дмитро Лях посіли другі місця, а Олексій Бігунець - третє. За цей успіх мені, як тренеру, хочеться висловити вдячність найперше міському голові І. О. Ольшевському, котрий у 2005 р. юним спортсменам придбав у зал для тренувань шкіряний боксерський мішок вартістю 2,5 тис. грн., виділив кошти на проведення у Здолбунові змагань з боксу. Велике спасибі за підтримку спортсменів керівникам ВАТ “Волинь-Цемент” і “Укрцемремонт”, КП “Здолбунівводоканал”, ЗАТ “Іскра”, особисто голові районної ради В. О. Тимощуку, голові райдержадміністрації Л. Я. Кінаху, а також С. В. Ніколіній.  
***
Минулої п‘ятниці юних спортсменів та їх тренерів з перемогою на чемпіонаті України привітав начальник сектора у справах молоді та спорту РДА М. В. Гарбовський. Він побажав боксерам нових успіхів та вручив пам‘ятні подарунки.
Володимир АНЦИБОР, 
тренер-викладач ОДЮСШ “Колос”.

Фото Ольги Якубчик.

Comments are now closed for this entry