Минулого вівторка у міському парку Здолбунівський районний центр зайнятості провів виїзну профорієнтаційну акцію «Мандрівка у світ професій» для дітей вразливих категорій, які відпочивали у таборі «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
При проведенні заходу фахівці РЦЗ використовували «Мобільний центр професійної орієнтації модернізований» - спеціально оснащений транспортний засіб.


Начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ Надія Білоус підготувала для дітей цікаву і змістовну розповідь про різноманітні професії, поділ їх на типи та вимоги до фахових якостей їх представників. Учасники «мандрівки» переглянули мультфільм «Коротуни з Квіткового міста», під час якого присутні побачили спроби його головного героя, Незнайка, оволодіти професіями співака, музиканта, поета та водія. Із захопленням брали участь у пізнавально-розважальних конкурсах, отримали у подарунок від центру зайнятості канцтовари та солодощі. Наприкінці заходу юні «романтики» у приміщенні районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пили чай з медом, печивом, цукерками та спілкувались.
З дітьми під час «Мандрівки у світ професій» , окрім спеціалістів служби зайнятості, працювали фахівці РЦ СССДМ Тетяна Павлова, Аліна Макова, Катерина Тищенко.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry