В районі ведеться активна підготовка до відзначення річниці найбільшого державного свята - Дня незалежності України. Чергове засідання організаційного комітету з його підготовки та проведення відбулося вчора в райдержадміністрації. Голова оргкомітету - заступник голови РДА О. В. Федорук та члени оргкомітету обговорили програму святкування, визначили відповідальних за проведення заходів, узгодили технічні моменти.
Традиційно у цей день відбудеться молебень на площі Базарній, після чого представники трудових колективів, громадськості пройдуть колоною вулицями міста. До визначних місць будуть покладені вінки та квіти. А на стадіоні "Локомотив" здолбунівчан та гостей вітатимуть керівники району, міста.
Своєю творчістю порадує учасників святкування Поліський ансамбль пісні і танцю "Льонок" з м. Житомира. Діятимуть виставки - книжкова та архівних документів. Свої виставки декоративно-ужиткового мистецтва представлять і культурно-дозвіллєві комплекси сільських рад району.
Планується, що в урочистостях візьмуть участь представники сусідніх держав - делегації з м. Свіднік (Польща) та м. Столін (Білорусь). У складі білоруської делегації мають прибути й учасники самодіяльного колективу.

Comments are now closed for this entry