“У прегарному надбір’ї, де Сороки слід русла,
ще за пам’ятних часів тут Степанівка зросла”

 

Це невеличке село нашого краю, де мешкає небагато жителів, приваблює своєю мальовничою природою. Гордістю Степанівки є початкова школа, церква УПЦ КП, збудована кілька років тому, та сільський клуб. Саме тут нещодавно вперше було відзначено свято села.


З самого ранку біля клубу лунала музика, закликаючи людей стати учасниками урочистості. Селянам була представлена концертна програма, в ході якої розповідалося про історію села, звучали українські пісні у виконанні дітей та дорослих. Увагу присутніх приваблювала і виставка вишитих і мальованих картин, створених руками Лілії Теребійчук та Олександри Дубенко. У конкурсі на кращий дитячий малюнок “Моє рідне село” приз отримала учениця місцевої школи Наталія Савчук. А молоді степанівські козаки змагалися з футбольними командами із сусідніх сіл. На завершення свята всіх присутніх у залі почастували запашним короваєм.
Від імені жителів села виступив В. С. Красюк. Він подякував завідуючій клубом Л. Р. Очеретович за організацію та проведення свята і побажав і надалі зберігати і продовжувати українські традиції.
Людмила БУДЬКО,
жителька с. Степанівка.

Comments are now closed for this entry