Цьогоріч в області 251 людину з особливими потребами працевлаштували за сприяння служби зайнятості. Цей показник на 20 відсотків кращий, ніж за перше півріччя 2011 року.
Загалом впродовж січня-червня цього року у службу зайнятості області звернулося 569 людей з обмеженими можливостями. Для 41 особи створили дотаційні робочі місця, а 14 надали стартовий капітал для організації власного бізнесу, виплативши одноразову допомогу з безробіття. Крім того, 93 інвалідів перенавчили, а після підвищення фаху робоче місце отримали 70 людей. Ще 73 безробітних осіб із обмеженими можливостями залучали на оплачувані громадські роботи.
Нині на обліку в центрах зайнятості Рівненщини перебувають понад 500 краян із особливими потребами, це менше, ніж торік. Втім, фахівці служби отримали завдання від заступника голови ОДА Світлани Сад визначити індивідуальні потреби кожного та підшукати для них робочі місця. Адже для людей із обмеженими можливостями це не лише заробіток, а й можливість активної соціалізації.
Із офіційного Інтернет-сайту
Рівненської ОДА.

Comments are now closed for this entry