ПАТ “Волинь-Цемент” добре відоме у нашому районі та області своєю благодійною діяльністю, участю у реалізації багатьох соціальних, культурних, спортивних проектів.
Підтвердженням того, що підприємство не залишається осторонь життя квасилівчан, стало й те, що минулого тижня ПАТ “Волинь-Цемент” долучилося до організації конкурсів, які проводила Квасилівська селищна рада Рівненського району з нагоди урочистостей, пов’язаних із відзначенням у селищі дня пам’яті апостолів Петра і Павла.


Як відомо, на території селища діють дві православні церкви, названі на честь цих угодників Божих. Тож 12 липня – у Квасилові престольне свято, яке цьогоріч залишило у мешканців селища і його гостей найкращі враження.
Один з конкурсів, що провела селищна рада, називався “5 найменших жителів селища”. Від ПАТ “Волинь-Цемент” батьки та немовлята – переможці конкурсу отримали набори для годування та іграшки. У конкурсі “Найоригінальніша назва дитячого майданчика” найкращою була визнана назва “Веселка”, а винагородою для двох її авторів стали книги-енциклопедії, які також вручили представники ПАТ “Волинь-Цемент”. На переможців вікторини на краще знання історії селища чекали солодощі. Крім того, проводилась лотерея, й усі учасники мали чудову можливість виграти фірмові призи від акціонерного товариства - від ручок та блокнотів до чашок та флешок.
Приємно було спостерігати за радісною малечею, яка з нетерпінням очікувала подарунків, а потім із дорослою серйозністю танцювала на дискотеці, яка була організована спеціально для наймолодших жителів Квасилова.
Не залишило керівництво підприємства без уваги і селищні церкви, оскільки свято, перш за все, релігійне. Сертифікат на 2 тонни цементу отримала Свято-Петро-Павлівська парафія Української Православної Церкви Київського Патріархату для завершення будівельних та опоряджувальних робіт. А Петро-Павлівському храму Української Православної Церкви Московського патріархату подарували ікону ручної роботи, вишиту бісером.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry