голова РДА Віталій ШУЛЬ та юні здолбунівчани в СОК “Берізка”.

 

Літо – пора шкільних канікул, пора відпочинку та незабутніх вражень. На жаль, не всі батьки мають змогу оздоровити своїх дітей в цей період, аби хлопчики і дівчатка з користю для свого здоров’я провели час на морі чи в таборі.
А от п’ятдесятьом діткам з соціально незахищених сімей, що проживають у сільській місцевості нашого району, надзвичайно пощастило – вони відпочили у санаторно-оздоровчому комплексі “Берізка” Дубенського району. Для фінансування вартості путівок, а це понад 2000 тис. грн., залучалися кошти фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та обласної профспілки працівників агропромислового комплексу. Разом з тим передбачалося, що частину коштів мають внести батьки. Розуміючи те, що для мешканців села навіть ця сума є вагомою витратою з сімейного бюджету, батьківську доплату на путівки погодився компенсувати депутат обласної ради, голова РОБФ “Любіть Україну” Данило Корилкевич.


У СОК “Берізка”, що розміщений у мальовничому лісовому масиві, минулого тижня побував голова райдержадміністрації В. С. Шуль. Тут керівника району та його заступника О. В. Федорука гостинно зустрів директор табору П. В. Альонов. Він розповів гостям про історію закладу, ознайомив з режимом дня та програмою дозвілля дітей, умовами їх проживання, харчування тощо. Адміністрація, педагогічний та обслуговуючий персонал дбають про те, аби відпочинок дітей був якнайкращим.
Та найпереконливішим доказом того, що дітям подобається у “Берізці”, були їх посмішки, сяючі від радості очі, гарний настрій. Адже тут вони зустріли нових друзів, пізнали багато нового, отримали незабутні враження від спілкування один з одним, веселого дозвілля.
П’ятиразове харчування, купання в басейні, щоденні дискотеки, ігри та розваги, заняття в гуртках, спортивні змагання – все це разом сприяє зміцненню здоров’я дітей, розвитку їх здібностей, моральному задоволенню від перебування в доброзичливому оточенні.
Як зазначив голова РДА
В. С. Шуль, районна влада і надалі надаватиме важливого значення питанню оздоровлення дітей:
- Наступного року плануємо оздоровити вдвічі більше хлопчиків і дівчаток. Ця цифра поступово з кожним роком зростатиме. Особливу увагу звертатимемо на підбір дітей. Адже дуже важливо, щоб оздоровилися саме ті з них, повноцінний відпочинок яким в силу певних причин їх батьки забезпечити не в змозі.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry