Донедавна нітрати вважали малотоксичними хімічними сполуками, які навіть у великих дозах не спричиняють істотних відхилень у стані здоров’я людини. Нітрати життєво необхідні рослинам, без них неможливий нормальний ріст і розвиток.
Однак неконтрольоване використання азотних добрив у приватному секторі (в Україні застосовують в загальному 20 млн. тонн на рік) призвело до накопичення небезпечного рівня їх у продуктах рослинного походження. Згідно з даними МОЗ України, вміст нітратів у 10% рослинної продукції постійно перевищує допустимі рівні.
У зв’язку із широким використанням азотних добрив у сільському господарстві та їх міграцією в грунтові води й харчові продукти, поширення нітратних отруєнь набуло епідемічного значення.


В основі механізму хвороботворної дії нітратів на людський організм лежить утворення метгемоглобіну в крові - сполуки, нездатної переносити кисень до клітин та тканин. При зниженні насиченості організму киснем виникають симптоми ураження серцево-судинної та нервової систем.
Прояви отруєння нітратами у дітей з’являються уже при вживанні питної води із вмістом нітратів 75 мг/л (гранично допустима концентрація - 45 мг/дм3). Метгемоглобінемія у немовлят може виникати при вживанні ними дитячих молочних сумішей, приготовлених на воді з високим вмістом нітратів. Вміст нітратів у сухих дитячих молочних сумішах допускається до 40 мкг/кг.
Інтенсивне забруднення нітратами колодязної води виникає з міграцією нітратів у грунтові води з присадибних ділянок. Надходження нітратів у організм людини залежить від способів кулінарної обробки, умов та строків зберігання овочів.
Добове надходження нітратів з їжею коливається залежно від сезону. Відмічається ріст влітку і восени, коли збільшується споживання овочів, у 1,5 рази в порівнянні з зимовим періодом. Допустимий рівень нітратів у овочевій продукції - від 60 мг/кг (кавуни) до 1400 мг/кг (столовий буряк).
Технологічна обробка рослинної продукції сприяє зменшенню в ній нітратів: промивання овочів - 20-30%; варіння - 20-80%; зберігання в зимовий період - 40-80%.
Нітрати можуть викликати алергічні реакції навіть у людей, не схильних до цієї недуги. Особливо потрібно бути обережними з ранніми овочами. Наприклад, рання капуста вбирає шкідливі речовини не лише із землі, а навіть з повітря. Найбільше «хімії» накопичується у верхніх листках капусти, тому їсти їх не слід у жодному разі.
Не варто давати тепличні огірки дітям. Якщо вживають дорослі, потрібно очистити огірки від шкірки. З ранніх овочів не радять готувати маски для обличчя й косметологи - для своєї ж користі ліпше дочекатись справжнього «овочевого сезону».
Атестована лабораторія Здолбунівської райСЕС проводить дослідження на вміст нітратів води питної та овочевої продукції, вирощеної і в господарствах району, і приватними особами. Вибірково досліджуються овочі, завезені з-за меж області.
Здолбунівська райСЕС проводить дослідження зраків сільськогосподарської продукції на якість та на вміст нітратів. У 2010 р. було досліджено 105 зразків, 8 з яких не відповідали нормі за вмістом нітратів, що становило 7,6%; у 2011 р. досліджено 110 зразків, виявлено відхилення від норми у 2, що становило 1,8%; за перше півріччя 2012 р. досліджено 20 зразків і відхилень від норми не виявлено.
В основному перевищення відмічались в парникових огірках, редисці, зеленій цибулі з приватного сектора, а також в кавунах з Криму.
Кількість досліджених зразків води з громадських шахтних колодязів: у 2010 р. відібрано 371 пробу, з них не відповідало нормі 143 або 38,5%; у 2011році - 518 зразків, з них нормі не відповідало 172 або 33,2%; за перше півріччя цього року відібрано 110 зразків води, виявлено перевищення вмісту нітратів у 44 зразках (40%).
У нашому районі, згідно з даними лабораторних досліджень колодязної води, найвищі показники вмісту нітратів зареєстровано в селищі Мізоч, селах Буща, Дермань Перший, Миротин, Півче, Новосілки, П’ятигори, Івачків, Мости, Нова Мощаниця.
Рекомендується перед тим, як готувати дитячі суміші для немовлят, дослідити питну воду на вміст нітратів у районній санепідемстанції. Дослідження проводиться безкоштовно.
При покупці овочевої продукції на ринках та в магазинах вимагайте довідку на вміст нітратів.
Катерина ПЛОТНІКОВА, 
лікар-лаборант Здолбунівської райСЕС.

Comments are now closed for this entry