З 15 травня до 22 червня 2012 року у Волинській, Львівській, Рівненській областях успішно пройшли основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО).
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти для участі в ЗНО-2012 зареєструвалось 38159 абітурієнтів на різну кількість предметів – від 1-ого до 4-х. Зокрема з Рівненської області зареєструвалось 10208 абітурієнтів, з них на 1 предмет - 73, на 2 - 586, на 3 - 2970, на 4 - 6579.
На Рівненщині відкрито 28 пунктів тестування, які працювали 147 разів. Забезпечували проведення процедур ЗНО у пунктах тестування старші інструктори, інструктори, чергові, відповідальні за ПТ, помічники відповідальних за ПТ, уповноважені особи УЦОЯО (з Рівненської області - 1638 осіб).


Громадський контроль за дотриманням процедури у пунктах тестування здійснювали 132 громадських спостерігачі (в т. ч. 22 представники ЗМІ) з 27 інституцій Львівської, Волинської та Рівненської областей.
У всіх пунктах тестування чергували медичні працівники, біля пунктів забезпечували охорону громадського порядку працівники УМВС України у Волинській, Львівській, Рівненській областях.
На пунктах тестування двічі проводилась процедура ідентифікації осіб: при вході в пункт і в аудиторію. Попереджено випадки підміни учасника у 2-х ПТ Львівської і Волинської областей.
Організовано було тестування для 20 абітурієнтів із вадами слуху (в окремих аудиторіях, із залученням сурдоперекладачів).
Після завершення ЗНО протягом 30 хв. усі учасники мали можливість отримати свої тестові зошити (чернетки).
Оцінювали відкриту частину тестів наукові та педагогічні працівники: з української мови та літератури - 479 осіб, з англійської мови - 129 (з трьох областей, в т. ч. представники ВНЗ ІІ-ІV р. а.).
Подано на анулювання результатів 37 робіт через порушення абітурієнтами процедури проходження ЗНО відповідно до п. 7.16. Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році - виявлення в період часу, відведеного на виконання тесту, в абітурієнта або на його робочому місці технічних засобів, інших матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Регламентною комісією ЛРЦОЯО розглянуто 189 заяв щодо участі у додатковій сесії від учасників, які з об’єктивних причин не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО. З них зареєстровано 176 осіб, на проходження 208 тестувань.
У додатковій сесії ЗНО брали участь 227 осіб, в т. ч. - 23 із трьох навчальних закладів пенітенціарної служби у Волинській, Львівській, Рівненській областях.
Результати ЗНО-2012 кожного учасника розміщені на інформаційній сторінці абітурієнта ЗНО на сайті УЦОЯО www.testportal.gov.ua.
Абітурієнти особисто роздруковують ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ з результатами як додаток до сертифіката ЗНО.
Найвищі результати - 200 балів з предметів ЗНО отримали у Львівському РЦОЯО 166 осіб; з Львівської обл. - 115, Рівненської - 29, Волинської - 24. Це випускники гімназій, ліцеїв, міських та сільських загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі і минулих років.
За повідомленням Львівського
регіонального центру
оцінювання якості освіти.

Comments are now closed for this entry