Щирою молитвою відсвяткували млинівчани свято св. Петра і Павла. Церкви не в змозі були вмістити всіх прихожан. Багато парафіян завітало і в Свято-Покровський храм. Сюди ж приїхав почесний голова Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Данило Корилкевич, який допомагає релігійним громадам Млинова понад 20 років.


Настоятель Свято-Покровського храму отець Василь згадує, як кілька років тому розпочиналося будівництво нового Свято-Михайлівської собору, бо їхня церква не могла вмістити усіх парафіян:
- Коли ми викопали котлован для нової церкви, самому не вірилося, що щось із того буде. То були такі часи, коли рубля вже не було, а гривні ще не було, а були купони, і всі ми були мільйонерами. І при всьому тому не мали, що за ці мільйони купити. В кого тільки ми не просили допомоги. Вирішили поїхати до Корилкевича. Одного дня приїжджаємо на те місце, де мав будуватися Свято-Михайлівський собор і бачимо: стоїть цегла. Як потім виявилося, її там було 100 тисяч. Це був перший внесок Данила Михайловича. Пізніше не було цементу, не вистачило вапна, не було, чим заплатити робітникам. Знову допоміг Данило Михайлович, виділивши вапно, декілька тонн цукру на зарплату. Допомога була постійно. Саме завдяки таким людям цей храм і стоїть.
По завершенні богослужіння присутніх порадували виступи учнів недільної школи, яка діє при Свято-Покровській церкві смт Млинів.
Олександра РЕБРИК.

Comments are now closed for this entry