Переможці змагань з рибної ловлі (справа наліво)
С. М. РИМАРУК, В. Б. ВИНОГРАДОВ та І. О. СІРАК.

 

У кожної людини є своя улюблена справа, якій вона віддається у вільний від роботи і домашніх клопотів час. Не секрет, що для багатьох чоловіків таким задоволенням є риболовля.
Рибалки – особливе, своєрідне братство, яке об’єднує людей різних професій і віку, якоюсь мірою їх можна назвати фанатами. У будь-яку погоду і пору року, встаючи удосвіта, вони поспішають до водойм, аби, як кажуть, відвести душу: відпочити на природі, поринути у роздуми, відчути азарт від самого процесу ловлі риби та гордість, яку може подарувати рибаку його вдалий улов.


Шанувальників цього захоплюючого заняття є чимало й у Здолбунові. З нагоди Дня рибалки, який відзначався в Україні минулої неділі, на базі “Чайка” районної організації УТМР, що на Старомильському водоймищі, пройшли змагання серед рибаків на кращий улов. Тривали вони з п’ятої до одинадцятої години ранку. Комусь усміхнулось рибальське щастя, комусь – ні, та невдачу компенсувало дружнє спілкування з колегами.
По завершенні змагань відбулося зважування улову, яке провели голова районної організації УТМР Василь Кельник та заступник голови РДА Роман Дрозд.

 

 

Про справи в районній організації УТМР
керівництву району розповідає її голова В. А. КЕЛЬНИК. 


Найбільше пощастило Сергію Римаруку, його “здобич” заважила 2,7 кг. На другому місці - Віталій Виноградов з уловом вагою 2 кг, на третьому - Ігор Сірак, який зловив 1,6 кг риби.
Привітати рибаків із святом на “Чайку” завітали голова райдержадміністрації Віталій Шуль, заступник голови районної ради Яків Мельник та начальник головного управління економіки та інвестиційної політики ОДА Ігор Тимошенко. Відзначаючи важливе значення тієї роботи, яку члени товариства здійснюють з метою збереження рибних запасів та боротьби з браконьєрством, керівники району запевнили, що сприятимуть рибалкам у справі риборозведення, надаючи для цього необхідну фінансову допомогу.
Вони також вручили переможцям змагань на кращий улов дипломи Здолбунівської районної ради та райдержадміністрації і грошові премії.
І, звичайно ж, на завершення усі ласували запашною рибною юшкою, розповідаючи у дружньому колі цікаві рибацькі історії.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

 

 

 

Comments are now closed for this entry