На виконання соціальних ініціатив Президента України, проголошених на початку березня нинішнього року, в Здолбунівському районі здійснюється ряд заходів. Зокрема, триває робота щодо забезпечення вже цьогоріч кожного інваліда технічними засобами реабілітації.
Станом на 7.06.2012 року в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у черзі на отримання інвалідних візків перебував 31 інвалід. У головне управління праці та соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації було направлено клопотання щодо виготовлення візків за індивідуальним замовленням для двох дітей-інвалідів з нашого району. В червні ж було отримано 30 кімнатних візків. Нині проблема забезпечення інвалідів візками в районі фактично знята.


Згідно з новим Порядком у поточному році інвалід самостійно зможе вибрати технічний та інший засіб реабілітації (його модель та виробника) для забезпечення своїх індивідуальних потреб з урахуванням медичних показань, після цього людям з інвалідністю місцевим органом праці та соціального захисту населення будуть видаватись направлення на отримання сертифікованих технічних та інших засобів реабілітації.
За детальнішою інформацією звертайтесь в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за тел.
2-52-73.
Ольга ЄФІМЧУК,
начальник управління праці та
соціального захисту населення
Здолбунівської райдержадміністрації.

Comments are now closed for this entry