17 червня ц. р. у с. Глинськ відбулося урочисте відкриття парку відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. Традиційну символічну стрічку перерізав голова сільської ради Петро Леонтійович Ольховець, після чого учасники свята оглянули паркову зону.
Роботи з благоустрою зеленої оази було організовано з ініціативи і за підтримки очільника територіальної громади. У парку встановлено гойдалку, гірку, пісочницю, лавки для відпочинку, спортивні снаряди, облаштовано волейбольний майданчик.


За установами сільської ради (ЗОШ, амбулаторія, дитячий садок, будинок культури) було закріплено ділянки для влаштування у парку клумб. Виявила бажання долучитися до цієї справи і жителька села Євгенія Білецька. Усі творчо підійшли до виконання поставленого перед ними завдання. І результати не забарилися - відвідувачі високо оцінили старання працівників установ, а сільський голова висловив подяку керівникам організацій та вручив солодкі подарунки.
Тепер у затишному глинському парку кожен охочий може сховатися від сонця і посидіти на лавці, милуючись природою, чи позайматися спортом, а молоді матусі з малечею - відпочити на дитячому майданчику.
Оксана ХАНДРУК,
директор Глинського будинку культури.

Comments are now closed for this entry