Здолбунівської районної ради до Верховної Ради України щодо ситуації стосовно розгляду законопроекту
“Про основи державної мовної політики”

 

Ми, депутати Здолбунівської районної ради, глибоко обурені тим, що відбувається в Верховній Раді України, і звертаємось до голови Верховної Ради України, до всіх політичних фракцій парламенту із закликом та вимогою - невідкладно припинити протистояння, знявши з розгляду законопроект “Про основи державної мовної політики”, як такий, що не вирішує жодних проблем, але свідомо створює нові та провокує міжнаціональне та міжрегіональне протистояння.


Більше того, переконані, що Верховна Рада України стала жертвою маніпуляції з боку окремих депутатів. Заради цього вони збурюють Україну, незважаючи на те, що більшість нашого населення (навіть російськомовного) вважає, що державною в нашій країні має бути лише одна мова - українська.
При цьому, не знайти людину, яка б сказала, що їй не дають спілкуватися російською (чи будь-якою іншою мовою), або вона не може отримувати інформацію російською та іншими мовами в Україні.
Це ще раз доводить, що такі дії є свідомою і скоординованою провокацією проти нашої держави, спрямованою на її ослаблення перед лицем наростаючого політичного, економічного, інформаційного зовнішнього тиску на Україну.
Тому категорично вимагаємо зняти з розгляду законопроект “Про основи державної мовної політики” як свідомо провокативний, зрадницький та деструктивний за своєю суттю.

 

Comments are now closed for this entry