Урочистий момент перерізання символічної стрічки.

 

Цьогорічне відзначення Дня медичного працівника у Здолбунові співпало з іще однією приємною і знаковою подією - відкриттям реконструйованого приміщення хірургічного відділення центральної районної лікарні. Розділити радість працівників медичного закладу, привітати їх з наступаючим професійним святом минулої п’ятниці до ЦРЛ прибули численні гості - керівництво району, керівники підприємств, установ, організацій, депутати обласної, районної, міської рад. Завітали на свято до здолбунівських медиків і голова облдержадміністрації Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий, начальник управління охорони здоров’я ОДА Віталій Бойко, почесний голова обласного благодійного фонду “Любіть Україну” Данило Корилкевич.


Розпочалася урочистість з традиційного перерізання стрічки, після чого усі учасники святкування мали змогу оглянути оновлене після реконструкції приміщення хірургічного відділення. А робота тут була проведена масштабна, з використанням сучасних будівельних, оздоблювальних матеріалів, встановленням нових вікон, дверей, сантехніки. Світлі, просторі коридори, затишні палати, зручні кабінети та операційні - в таких прекрасних умовах відтепер зможе працювати медичний персонал, а пацієнти отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Реалізувати цей проект вдалося завдяки спільним зусиллям керівництва району, благодійників, долучилися й підприємства, установи, організації Здолбунівщини. Тривали ремонтні роботи понад три місяці. На час їх проведення пацієнти тимчасово перебували у травматологічному відділенні.
Урочиста частина святкування відбулася на подвір’ї ЦРЛ, де зібрався увесь колектив закладу.

 

 

В одній з оновлених палат хірургічного відділення. 


На адресу представників найгуманнішої, найблагороднішої професії лунали численні вітання, а також слова вдячності за недоспані ночі, за умілі руки, за врятовані життя. Адже, як наголошували виступаючі, найдорожче для кожної людини - це життя і здоров’я її та її рідних і близьких. І саме медикам належить відповідальна місія берегти цей найцінніший дар.
- Шановні працівники медичної галузі, - звернувся до колективу лікарні голова ОДА Василь Берташ, - ваша робота важлива і відповідальна. Ви щодня повертаєте людям життя і здоров’я, даруєте їм надію та віру на краще. Сьогодні зроблено добру справу - відкрито реконструйоване хірургічне відділення. І це ще одне свідчення того, що всі разом ми докладаємо зусиль, аби медицина була доступною і якісною, дбаємо про здоров’я нації. Хочу подякувати усім причетним до сьогоднішнього свята, а працівникам медицини побажати здоров’я, добра, щасливої долі. Хай вас береже Бог.
Від обласної влади хірургічне відділення ЦРЛ незабаром отримає сучасне обладнання та апаратуру. Як зазначив, виступаючи перед учасниками святкування начальник управління охорони здоров’я ОДА Віталій Бойко, це будуть два операційні столи з операційними світильниками, лапароскопічна стійка, діатермокоагулятор, кардіомонітор, дихальний апарат. Також Віталій Ярославович повідомив ще одну приємну новину - за сприяння обласної влади до кінця року Здолбунівщина отримає ще й нові санітарно-медичні автомобілі.

 

 


Сердечні слова вдячності за нелегку і, на жаль, ще недостатньо оцінену державою працю висловив здолбунівським медикам і голова обласної ради Юрій Кічатий, назвавши їх гордістю краю.
- Сьогодні, аби люди відчули, що влада піклується про народ, про покращення його добробуту, - зазначив також у своєму виступі Юрій Святославович, - ми залучаємо не лише кошти державного, обласного, районного, сільських бюджетів, а й звертаємося за допомогою до благодійників, до тих, кому не байдужі соціальні проблеми, зокрема у сфері охорони здоров’я. І серед депутатського корпусу області є такі люди, які завжди готові підтримати спрямовані на розвиток ініціативи. 

 


На теренах Здолбунівщини вже добре відома діяльність обласного благодійного фонду “Любіть Україну”. Саме за ініціативи і безпосередньої допомоги почесного голови фонду Данила Корилкевича здійснювалася і реконструкція хірургічного відділення ЦРЛ.
Данило Михайлович, виступаючи перед учасниками урочистості, запевнив медичних працівників, що і надалі не буде байдужим до їх проблем і робитиме все можливе, аби їм працювалося комфортно, побажав усім здоров’я, наснаги та Божого благословення, а також, щоб робота медиків в більшості носила профілактичний характер. Щедрим подарунком від Д. М. Корилкевича стали операційні стіл і світильник, які вже встановлені в одній з операційних хірургічного відділення. 

 


Приймали вітання працівники лікарні і від голови райдержадміністрації Віталія Шуля та голови райради Василя Тимощука. Вони пообіцяли медикам, що докладуть усіх зусиль, аби щороку проводити реконструкцію одного з відділень ЦРЛ. Керівники району, а також міський голова І. О. Ольшевський, який теж приєднався до привітань попередніх промовців та подарував для хірургічного відділення плазмовий кольоровий телевізор, вручили працівникам сфери охорони здоров’я району почесні грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад.
За багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Рівненщини почесними грамотами та грошовими преміями управління охорони здоров’я ОДА були нагороджені головний лікар Гільчанської АЗПСМ Р. Б. Грицак, лікар-фізіотерапевт ЦРЛ Л. В. Сліпенко, лікар-педіатр ЦРЛ Г. М. Євгейчук.

 


На завершення святкової церемонії виступив головний лікар ЦРЛ І. Я. Зима. Він сердечно подякував усім, хто долучився до здійснення реконструкції хірургічного відділення. Зокрема, благодійникам - депутатам облради Д. М. Корилкевичу, О. М. Андріюку,
Й. В. Гаврищаку, депутатам райради С. М. Мельнику, О. Є. Дацюку, В. Л. Васильчуку, О. В. Лапчуку, депутату міської ради В. Я. Малахову, директору ПП “Компанія Автоленд” С. О. Середюку, директору ПрАТ “Завод пластмасових виробів “Іскра” В. І. Фурманчуку, директору ТзОВ «Колос-Інвест» С. М. Мичці, генеральному директору ПАТ “Волинь-Цемент” С. І. Дудзяному, директору МП “Квант” І. Д. Люльчаку, голові правління райспоживспілки О. Б. Солтис-Шолудько, ПП П. І. Ковальчуку, директору ТзОВ “Спектр-ТV” Б. В. Гайдуку, директору представництва “Азеркорпу Аутобан” М. Г. Ісмієву, а також усім, хто прийшов на свято з цінними подарунками для відділення. Звертаючись до керівників області, району, Іван Ярославович висловив сподівання усього колективу, що роботи з реконструкції відділень ЦРЛ не припинятимуться, і до кінця року вдасться відкрити ще одне.

 


Підтримали святковий настрій присутніх на святі й учасники художньої самодіяльності. Зі сцени лунали пісні у виконанні аматорського хору ЦРЛ.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry