Дітям - дитинство. Всім, без винятку. Дітям - материнська любов. Дітям - турбота держави. Дітям - своїм і чужим - наше співчуття, наша допомога.
1 червня відзначався Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди відбулися різноманітні заходи і в нашому місті. Справжнім святом дитячої фантазії і таланту, феєрверком яскравих барв став організований відділом освіти РДА конкурс малюнка на асфальті “Веселкова країно моя”. Над малюнками працювали десятки учасників, поділені на вікові групи. Відповідно визначали і переможців, які отримали призи та грамоти відділу освіти, а також солодощі.


Того ж дня на майдані перед районним будинком культури відбувся фестиваль дитячого хореографічного мистецтва. І треба сказати, що пройшов він на високому рівні. Діти демонстрували свої вміння в національних і сучасних танцях. Спочатку на імпровізовану сцену вийшли юні учасники танцювального колективу “Еліт-данс” будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”, яким керує відмінник освіти України Наталія Арустамян. Під гучні аплодисменти глядачів вони виконали яскраву хореографічну композицію.

 

 


Вдало виступив і танцювальний колектив “Сонечко” Здолбунівської музичної школи (художній керівник Наталія Терещенко). Юні танцюристи одержали чимало почесних нагород, призів і солодощів.
Під час хореографічного фестивалю майстерно демонстрували свої таланти юні артисти Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва.
Учасників фестивалю привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня та головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Олена Мазепа. Вони ж і вручили кращим виконавцям танців грамоти та призи.

 

 


Потім відбулося велике дійство з вшанування обдарованих дітей, під час якого нагороджували переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів, олімпіади “Юне обдарування”, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів МАН, переможців ІІІ та ІV етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.
Щиро привітав конкурсантів і переможців олімпіад та вручив їм нагороди почесний голова Рівненського обласного благодійного фонду “Любіть Україну”, депутат облради Данило Корилкевич.

 

 


Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Бондарчук, виступаючи з вітанням, відзначила, що кожна цивілізована країна дбає про науковий потенціал суспільства загалом і кожної людини зокрема, оскільки потребує діяльних, обдарованих, інтелектуально розвинених громадян. У нашому районі створено оптимальну мережу навчальних закладів, відкрито профільні класи, діють численні гуртки та факультативи, де можна зреалізувати усі творчі можливості.
У заході з вшанування обдарованих дітей взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Шуль та голова районної ради Василь Тимощук.
Під час свята для обдарованих учнів виступили з творчим доробком учасники художньої самодіяльності окремих міських шкіл і районного центру творчості дітей та юнацтва.
Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Здолбунові відбулися за підтримки Рівненського обласного благодійного фонду “Любіть Україну” під патронатом його почесного голови Данила Корилкевича.
Євген ШИЛАН.

На фото: фрагменти відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Здолбунові.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry