Справжнім святом прощання з початковою школою стала виховна година у Глинській ЗОШ І-ІІІ ст., яку підготували класний керівник 4-го класу Світлана Прит та її вихованці, по-своєму вже випускники.
У прикрашеній залі зібралися рідні та друзі школяриків, під їх оплески гарно вбрані винуватці урочистостей піднялись на сцену.
Ведучі програми Аліна Герасимчук та Дарина Тарасюк від імені школяриків подякували педагогам Світлані Данилівні Прит, Валентині Степанівні Третяк, Олені Валентинівні Мельник за те, що багато чого навчились і зможуть з готовністю впевнено крокувати стежиною здобуття знань далі. Учні вручили вчителям символічні медалі за їх доброту, щирість, терпіння.


Під час концерту лунали пісні, гумористичні твори з шкільного життя, куплети-частівки, які майстерно виконували Аліна Герасимчук, Софія Мельничук, Богдан Ісупов, Богдан Рибачок, Дарина Тарасюк, Катерина Трубілко, Діана Ішлер, Максим Мельничук, Анастасія Москалюк, Марія Дячук, Аліна Печенюк.
Із напутнім словом до своїх вихованців звернулась перша вчителька. Від батьків виступила Мирослава Герасимчук. А присутня на святі завідуюча публічно-шкільною бібліотекою Оксана Дацюк, виступаючи, зазначила, що четвертий клас - найбільш читаючий у школі. Проаналізувавши читацькі формуляри і визначивши найактивніших читачів, вона вручила їм у подарунок картки-розмальовки і закликала й надалі дружити з книгами - вірними і надійними помічниками у навчанні.
Оксана ДАЦЮК,
завідуюча публічно-шкільною
бібліотекою с. Глинськ.

Comments are now closed for this entry