З учасниками семінару розмовляє начальник
головного управління агропромислового розвитку
Рівненської ОДА Олександр Слободанюк. 

 

У нашому районі відбувся міжрегіональний семінар за сприяння асоціації “Українського клубу аграрного бізнесу” (УКАБ), в якому взяли участь представники аграрного сектора Рівненської, Полтавської, Харківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької областей. Цей захід відкрив координатор проекту “АгроЕфективність” Тарас Висоцький, який презентував УКАБ.

 

 

У доїльному залі ПСП “Хлібороб”. 


Із привітаннями до учасників семінару звернулися голова райдержадміністрації Віталій Шуль та голова районної ради Василь Тимощук.
Начальник головного управління агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Слободанюк розповів про розвиток тваринництва на Рівненщині.


Потім виступили експерт ринку м’яса Українського клубу аграрного бізнесу Єлизавета Святківська, кандидат технічних наук, генеральний директор КУН-Україна Віктор Сич, незалежні експерти Володимир Фичак та Ян Роусек, які вели мову з учасниками семінару про виробництво яловичини в Україні, про годівлю молодняку великої рогатої худоби, про сучасні аспекти відгодівлі ВРХ на м’ясо та про мінімальне співвідношення витрат на корми до приросту.

 

 

Координатор проекту “АгроЕфективність”
Тарас Висоцький вручає почесний диплом
директору ПСП “Хлібороб” Петру Мосійчуку. 


Директор “Креді Агріколь Банк” Сергій Гемберг озвучив питання можливості банківського фінансування для сільгосппідприємств.
Після теоретичної частини учасники семінару відвідали приватне сільськогосподарське підприємство “Хлібороб”. Тут вони цікавилися питаннями ведення тваринництва, зокрема виробництвом молока та вирощуванням бичків.
Під час семінару директора ПСП “Хлібороб” Петра Мосійчука було обрано головою аграрного союзу Рівненської області. А координатор проекту “АгроЕфективність” Т. Висоцький вручив керівнику цього господарства диплом УКАБу.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry