У травні цього року учні нашого класу із класним керівником Наталією Георгіївною Сітовською здійснили мандрівку у древній Київ.
Коли подорожували потягом, на залізничному мосту нам відкрився чудовий краєвид величного Дніпра. Ми побували у Софії Київській, святині нашої столиці, а потім відправились у Національний музей “Чорнобиль”, у якому багато дізнались про історію трагічних подій 1986 року.
Наступним місцем призначення був музей води - один з новітніх і найпопулярніших музеїв Києва. Ще бачили Михайлівський Золотоверхий собор, побували в парку Слави, де є обеліск заввишки 27 метрів і алея з іменами захисників Вітчизни, горить Вічний вогонь. Запам’яталась усім і екскурсія до Національного музею історії Великої Вітчизняної війни.


Також у Києві ми катались на фунікулері, що зв’язує річковий вокзал із Володимирською гіркою, гуляли найвідомішими місцями столиці - Хрещатиком, Майданом Незалежності, Європейською та Михайлівською площами. Після прогулянки із задоволенням ласували у МакДональдсі.
Завдяки поїздці до Києва ми здійснили подорож крізь час до стародавніх витоків столиці. Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі, з надією повернутись у Київ знову.
Марічка СТРІЛЬЧУК,
 учениця 7-А класуЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Здолбунів.

Comments are now closed for this entry