У с. Стара Мощаниця минулої неділі у церкві зібралися прихожани, гості, аби молитовно відзначити радісну і важливу подію - 125-річчя сільського храму, який названий на честь Казанської ікони Божої Матері. Богослужіння очолив архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій. Саме це надало святкуванню особливої урочистості, бо Владика вперше побував у цьому храмі.
Високопреосвященнійший подякував настоятелю і прихожанам за теплий прийом, за любов до Бога, до його святого храму, адже, не дивлячись на свій поважний вік, він у хорошому стані, побажав, щоб тут ще довгі роки підносилася молитва за Святу Церкву, нашу державу і народ.


З ювілеєм храму усіх присутніх привітав депутат обласної ради Д. М. Корилкевич. Він відзначив, що роль церкви в духовному відродженні людини є неоціненною, і саме духовність є запорукою успішного розвитку держави, суспільства в цілому. Данило Михайлович подарував для храму ікону Божої Матері та вручив кошти настоятелю о. Святославу та Владиці Варфоломію, який в свою чергу також передав їх на храм.
Разом з сільським головою С. П. Панасюк Д. М. Корилкевич оглянув сільський клуб і пообіцяв допомогти в ремонті його даху.
Людмила ІВАНОВА.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry