Голова РДА В. С. Шуль уважно вислуховує
звернення жительки Дерманя Другого.

 

Є люди, при спілкуванні з якими одразу ж починаєш відчувати впевненість, надійність. Поговориш – і хід вирішення проблеми, його етапи стають абсолютно зрозумілими. До категорії таких людей, надійних і грунтовних, належить голова Здолбунівської районної державної адміністрації Віталій Степанович Шуль. Саме завдяки ініціативності та принциповості керівника району вдається вирішити низку важливих проблем мешканців Здолбунівщини. Адже звернення громадян та питання, які вони в них порушують, є індикатором рівня соціально-економічного розвитку району, ефективності роботи органів влади, тому розгляду звернень, організації особистого прийому громадян приділяється постійна і неослабна увага.
Минулого тижня голова райдержадміністрації Віталій Шуль у приміщенні Дерманської Другої сільської ради провів прийом громадян з особистих питань, які стосувались, зокрема, соціального захисту та ремонту сільських доріг. Питання окремих заявників вдалося вирішити під час прийому, щодо інших звернень – дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів та служб району.


У супроводі Дерманського Другого сільського голови Юрія Товстого голова райдержадміністрації разом із депутатом Рівненської обласної ради, головою Дубенської райдержадміністрації Данилом Корилкевичем відвідали Дерманську гімназію, де зустрілися з педагогічним колективом, обговорили суттєві проблеми закладу, оглянули адміністративну будівлю, в якій, за спонсорської підтримки Данила Корилкевича, після капітального ремонту планується розміщення дитячого дошкільного навчального закладу.
Перебуваючи в Дермані, керівник району і депутат обласної ради ознайомилися з роботою інших закладів соціальної сфери, зокрема, лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, сільського клубу. За ініціативи та сприяння Данила Корилкевича на території Дерманської Другої сільської ради з часом планується відкриття музею Уласа Самчука у новому приміщенні. В експозиції музею основний акцент ставитиметься на висвітлення біографії видатного письменника, його місце і роль у подіях того часу.
Юлія САГАЛО,
завідуюча сектором з питань внутрішньої 
політики Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry