В рамках діяльності служби соціальної підтримки сімей Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою сприяння соціальній адаптації дітей вразливих категорій сімей РЦ СССДМ спільно з районним центром зайнятості проведено захід до Міжнародного дня сім’ї.
Діти з багатодітних, малозабезпечених сімей зібрались в актовій залі райдержадміністрації, де провідні спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. А. Александрова, О. В. Орещенко провели з ними тренінг-знайомство. Директор центру Т. Ф. Павлова мала бесіду з учасниками заходу про важливість сім’ї у житті кожної дитини та роль правильного вибору майбутньої професії.


Далі була екскурсія в районний центр зайнятості. Там начальник відділу активної підтримки безробітних Н. С. Білоус розповіла дітям історію професії «продавець» та про якості, якими має володіти цей фахівець, про знаряддя праці цієї професії. Учасники акції відгадували загадки про професії, подивились мультфільм «Ким бути?». Потім, вже у міському парку, діти малювали на асфальті те, як вони уявляють щасливу сім’ю, спілкувались, обмінювались враженнями.
Всі юні учасники заходу отримали від районного центру зайнятості солодощі, канцтовари та сфотографувались із дорослими на згадку (див фото).
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського
РЦ СССДМ.

Comments are now closed for this entry