Йому лишень 34, та, незважаючи на свій досить молодий вік, він уже багато чого досяг у своєму житті як особистіть, науковець, талановитий правник і керівник. Нині наш земляк Олександр Михайлович ДРОЗДОВ (на фото) - генеральний директор корпорації “Правник України” і голова постійно діючого при ній Третейського суду, партнер-засновник ТОВ “АСАД юридична компанія”, кандидат юридичних наук, доцент, магістр державної служби. Він безперечно належить до когорти людей, якими по праву можуть гордитись наш край і наша держава.


Пропонуємо читачам докладнішу розповідь про непересічного земляка.

Олександр Дроздов народився 23 вересня 1978 року у Здолбунові. У нашому місті промайнуло його дитинство, тут, у гімназії, здобув першу свою освіту. У 2000 році, з відзнакою закінчивши Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю “правознавство” й отримавши кваліфікацію юриста, він вступив до аспірантури цього ж вузу.
Трудовий шлях Олександр розпочав на посаді головного спеціаліста юридичної служби Харківської міської ради. А вже через рік, у 2001-у, енергійного молодого фахівця призначають головним спеціалістом відділу мобілізаційної та кадрової роботи Головного управління економіки Харківської облдержадміністрації й одночасно пропонують посаду юрисконсульта АТ “НПК-Холдинг”.


У 2003 р. О. Дроздов стає асистентом кафедри кримінального процесу у рідній альма-матер. Прагнучи максимальної самореалізації й сповідуючи життєвий принцип “Творення та самовдосконалення довжиною в життя”, у 2004 р. він закінчує Харківський національний державний економічний університет за спеціальністю “Державна служба” і того ж року отримує науковий ступінь кандидата юридичних наук.
З 2006 р. Олександр Дроздов - доцент, а з 2011 р. - докторант кафедри кримінального процесу Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, співзасновник ТОВ “АСАД юридична компанія” та помічник депутата Харківської міської ради (2006-2010 рр.). У 2007 р. талановитий, шанований у професійних колах юрист обраний членом Харківського регіонального відділення Спілки адвокатів України, членом Асоціації правників України, а згодом - генеральним директором корпорації “Правники України” та за сумісництвом - головою Третейського суду при корпорації.
У 2008 р. О. Дроздову присвоїли вчене звання доцента, а через рік він отримав сертифікат МВА, як показник високого рівня знань з менеджменту. З 2011 р. наш земляк - член Київської міської колегії адвокатів, а з жовтня цього ж року - професор інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету “Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого”.
Запорукою успіху у юридичному бізнесі є високий професіоналізм та бездоганна репутація. У 2010 р. працівників створеної О. Дроздовим компанії нагороджують медалями, грамотами та відзнаками. Відповідно до даних Держкомстату України та згідно з Europen Standart Reting, компанія посідає 10-те місце у рейтингу “Динаміка розвитку підприємства”, а згідно з профілюючим КВЕД отримує статус “Підприємтсво року-2010”.
Наукова діяльність - один із головних пріоритетів О. Дроздова. Він науковий керівник аспірантів та здобувачів, автор близько 70 наукових праць та співавтор підручника з кримінального процесу. Постійний учасник міжнародних наукових конференцій, семінарів для адвокатів, науково-практичних семінарів для працівників прокуратури та СБУ. Як активний учасник громадсько-політичного життя, бере участь у реформуванні місцевих рад м. Харкова, є постійним ведучим рубрики з правових питань газети “Харьковские известия”, автором і ведучим телепрограми “Поради адвоката”.
За видатні заслуги перед Батьківщиною
О. М. Дроздов має Подяку Президента України В. Ф. Януковича, відзнаки Харківської облдержадміністрації (2003, 2006, 2009 рр.), нагороджений Почесною грамотою виконкому Харківської міськради (2009 р.), Почесною грамотою Харківської обласної колегії адвокатів (2010 р.), він лауреат рейтингу професійних досягнень “Лідер України” в номінації “Провідне підприємство року” та регіонального рейтингу “Харків’янин року-2010" у номінації “Державні та суспільні діячі”, переможець 6-го професійного конкурсу “Адвокатура-2010” у номінації “За активну законотворчу роботу”, володар премії ім. Ярослава Мудрого. Нагороджений грамотою Міжнародного комітету захисту прав людини (2011 р.).
О. М. Дроздов одружений, виховує двох синів.
За матеріалами видання
“Правова Україна”.

 

Подяка
Висловлюю подяку педагогічному колективу Здолбунівської гімназії та персонально вчителю правознавства Людмилі Миколаївні Буцькій за високий рівень знань та розвиток захоплення юридичними науками, що сприяло не лише вибору майбутньої професії, а й життєвого шляху мого сина, Олександра Михайловича Дроздова.
ДРОЗДОВ Михайло Борисович.

 

Comments are now closed for this entry