Вісім талановитих учнів міста та вісім кращих педагогів отримали стипендії від почесного голови Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Данила Корилкевича. Аби переможцями стали дійсно найталановитіші, у кожній із семи шкіл міста була створена конкурсна комісія, до складу якої входили учні, вчителі, представники учнівського самоврядування та батьки.

Основними критеріями відбору стали не лише успішність учня, результати участі у різноманітних олімпіадах, конкурсах, конференціях, але й активна громадська діяльність. А щоб обрати найкращого вчителя-наставника, першочергово враховувалася думка учнів. У результаті кожен з переможців отримав стипендію в розмірі дві тисячі гривень для кожного талановитого учня та одна тисяча гривень - для кожного найкращого педагога.

Випускниця Дубенської школи № 7 Аліна Вірстюк не звикла пускати гроші на вітер. Вона вже знає, на що витратить стипендію. “Ви навіть не уявляєте, яке це відчуття, коли знаєш, що твої знання цінують, розум - визнають і підтримують бажання вчитися далі. Коли ти усвідомлюєш, що ти у вісімці найкращих учнів міста. Для мене ця стипендія - перші зароблені гроші в житті. В майбутньому хочу бути журналісткою. Тому до цієї суми докладу ще трохи і здійсню свою мрію - куплю сучасний фотооб’єктив», - поділилась планами на майбутнє стипендіатка Аліна.

Comments are now closed for this entry