Другий тур IX районного фестивалю культурно-дозвіллєвих комплексів “Таланти твої, Здолбунівщино” проходив на території Будеразької сільської ради. Крім господарів, участь у ньому взяли команди КДК Спасівської, Півченської, Новомощаницької, Старомощаницької, Маломощаницької, Ступнівської сільських рад, які віднесені до групи Б2.
Під час відкриття фестивалю, яке проходило на подвір’ї новозбудованої школи, перед його учасниками виступили Будеразький сільський голова Володимир Баранов, заступник голови РДА Олександр Федорук, голова районної ради Василь Тимощук. Вони побажали учасникам успішних виступів та перемог. Благословив усіх присутніх настоятель місцевого Свято-Покровського храму о. В’ячеслав Грищук.

 

 

Спортивна частина фестивалю-конкурсу проходила на спортивних майданчиках, у спортзалі та навчальних кабінетах школи, а мистецька – у сільському будинку культури. Слід зазначити, що за останній час він невпізнанно преобразився. Тут проведено якісний ремонт, приміщення естетично оформлене, створені належні умови для дозвілля жителів села, в першу чергу для молоді. А все це завдяки директору закладу Наталії Козік (на фото ліворуч), яка всім серцем вболіває за розвиток культури на селі, а також сільській раді, яка підтримала ентузіаста творчої ниви у її прагненні відродити місцевий осередок культури.


Представляючи на сцені свої програми, учасники фестивалю намагалися вразити журі оригінальністю мистецьких композицій, автентикою, новизною оформлення виставок декоративно-ужиткового та фотомистецтва. Свою міць і спритність доводили у напруженій боротьбі й спортсмени.
Проте фортуна посміхнулась найталановитішим. Її обранцями стали учасники КДК Старомощаницької сільської ради (на фото вгорі), які за сумою балів, набраних у мистецькій та спортивній програмах, вибороли перше загальнокомандне місце. На другому місці – Спасівський КДК, на третьому – Будеразький. Наступні місця розподілилися у відповідному порядку перерахування сільських КДК – Ступнівський, Новомощаницький, Півченський, Маломощаницький.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry