Кожна людина сама пише книгу свого життя. І тільки вона може викреслити з неї те, що їй не подобається, змінити зміст та відновити старі сторінки.
Звичайно, якщо у цьому світі жити лише сірою буденністю та не бачити краси природи, то й книга буде випромінювати якусь негативну енергію. Адже теперішні люди, зазвичай, дуже зайняті. І не кожен, йдучи на роботу, звертає увагу на квітучі дерева, спів пташок, яскраве сонце і блакитне небо. А дарма! Тому що все починається із самих нас. І якщо ми замислимося хоч на хвильку про цей чудовий, дивовижний світ, то, мабуть, і настрій підніметься, і побачимо ту неповторну красу, яка нас оточує. Тоді вже й книга нашого життя наповниться якоюсь надзвичайною енергією.
Для когось казка – це вимисел. Але люди, які творять красу і щохвилини милуються нею, знають, що казка – це все-таки реальність.
Життя - це і є казка! Але в кожного вона своя, у кого про красу душі, у кого про кохання, та дуже шкода, що багато людських казок пов’язані із жорстокістю. Тому що ми самі спотворюємо та руйнуємо красу людської душі.


Люди почали забувати про правила моралі, етичні норми. Вийшовши на вулицю ми повсюди чуємо нецензурну лексику, якісь незрозумілі репліки, та й самі частенько вживаємо їх. А для чого? Бо всі так кажуть, то і я скажу. Ми ж все самі руйнуємо, а потім дивуємося людській невихованості.
Тому потрібно змінюватись, змінювати майбутнє своєї книги, бо зовсім у нас мало часу на те, щоб жити лише негативним. Життя прекрасне!
Ірина ГІРНЯК,
сел. Мізоч.

Comments are now closed for this entry