Молодіжні команди клубу веселих і кмітливих, а саме: “Хлеба и зрелищ” (м. Рівне), “Программа защиты принцесс” (м. Полтава), збірні м. Рівного, Острозького, Млинівського та інших районів гастролюють містами України із змістовною гумористичною програмою. Вона насичена цікавими історіями із життя класиків української літератури, відомих і невідомих політиків, спортсменів і музикантів, наукових мужів і генералів. Усе це члени команд намагаються подати у жартівливих тонах, без зайвих коментарів і тиску на глядацьку аудиторію.


Того дня в районному будинку культури відбулося справжнє свято гумору. Його учасники вільно спілкувалися з глядачами, заводили їх на здоровий сміх, який викликав появу позитивних думок і, як наслідок, з’являвся чудовий настрій. Адже кращих ліків за сміх людство поки що не придумало. І не біда, що він не продається в жодній аптеці світу – ні в краплях, ні в пігулках, ні в ампулах, ні в порошках…
Саме в цьому ще раз переконалися молоді здолбунівчани, насолоджуючись іскрометним гумором, який люб’язно дарували їм учасники КВК. Тут не було байдужих. Залишали глядачів неспокій і тривоги, домашні клопоти і неприязнь. Позитивна енергія так і сипалася із сцени на них.
Сподобалися глядачам виступи команд КВК з Острога і Полтави. Ці колективи представили чудові сюжети побутового характеру. Відповідне місце було відведено й історіям з життя славетних письменників України та Росії.
- Виступи команд КВК у Здолбунові стали незабутнім святом гумору, - сказав начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олег Грушицький. – Під час цього заходу була організована ще й благодійна акція по збору коштів для дівчинки Аліни Бігун, яка хворіла, а зараз проходить курс реабілітації.
Свято гумору у Здолбунові пройшло, образно кажучи, на одному диханні. Його ініціатором стала Млинівська команда КВК “Бомба”. А організоване воно було за сприяння Рівненського обласного благодійного фонду “Любіть Україну”, почесним головою якого є депутат Рівненської обласної ради Данило Корилкевич.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry