У зв’язку з серією вибухів, що відбулися 27.04.2012 року у Дніпропетровську, начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко дав вказівку створити окрему групу швидкого реагування у складі експертів-криміналістів і вибухотехніків із залученням службових собак з кінологічного центру при УМВС.
Міліція Рівненщини працює за посиленим варіантом несення служби. Правоохоронці перевіряють громадські місця для виявлення підозрілих предметів, насамперед у місцях скупчення значної кількості громадян. Посилено заходи з охорони громадського порядку. Дільничні інспектори міліції проводять подворові та поквартирні обходи у населених пунктах для надання необхідних консультацій.


У рамках проведення оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка» правоохоронці перевіряють усіх власників вогнепальної зброї.
Працівники міліції наголошують мешканцям Рівного й області, що у разі виявлення підозрілого предмета, який може бути вибуховим пристроєм, не можна:
гаяти часу;
збирати «консультантів»;
робити спроби розрядити вибуховий пристрій;
знаходитись біля місця закладення вибухового пристрою,
а швидко виконати наступні дії:
попередити оточуючих про знахідку, організувати евакуацію людей з небезпечної зони та забезпечити охорону місця події;
зателефонувати на номер «102» та сповістити про виявлений предмет, його місце знаходження, при цьому вказавши своє прізвище, домашню адресу, телефон і місце, де Ви будете чекати співробітників міліції;
не перешкоджати діям працівників міліції, виконувати всі їх команди щодо дотримання безпечної відстані від вибухонебезпечного об’єкта.
Шановні громадяни! Будьте пильними, звертайте увагу на підозрілі предмети та в разі їх виявлення негайно повідомляйте правоохоронні органи.
Андрій РАЗГОНОВ,
т. в. о. начальника Здолбунівського РВ УМВС 
України в Рівненській області, підполковник міліції.

Comments are now closed for this entry