Одним із структурних підрозділів Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є відділення соціально-побутової адаптації. Відділення це обслуговує громадян (незалежно від їх сімейного стану), які мають часткове порушення рухової активності та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі, а також потребують соціально-побутової і психологічної адаптації.
Для посилення соціального захисту громадян похилого віку та інвалідів, які перебувають у складних життєвих обставинах, при відділенні соціально-побутової адаптації створено пункт прокату технічних засобів реабілітації. На сьогодні в наявності в пункті прокату є інвалідні візки та ходунки.


Послуги пункту прокату надаються громадянам, які звернулися до пункту та уклали відповідний договір. Для укладення договору необхідно звертатися до Здолбунівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Зелена, 1. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.
Інна КОРОЛЬКОВА,
завідуюча відділенням соціально-побутової адаптації 
Здолбунівського теритоіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг).

Comments are now closed for this entry