Розробник - комунальне підприємство “Здолбунівводоканал”.
Згідно із Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб буде оприлюднено проект регуляторного акта до обгрунтування норм питомого водопостачання для населення з різними ступенями благоустрою житла.


Цей проект спрямований на встановлення технологічних нормативів використання питної води для населення з різними ступенями благоустрою житла.
Підставою для розробки та встановлення нових норм питомого водопостачання для населення з різними ступенями благоустрою житла є Закон України “Про питну воду та питне водопостачання”.
Проект та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені у наступних номерах газети “Нове життя”.
Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта до обгрунтування норм питомого водопостачання для населення з різними ступенями благоустрою житла становить 1 місяць з дня його оприлюднення.
Із текстом проекту регуляторного акта можна також ознайомитись в КП “Здолбунівводоканал” за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 13.
Необхідні пояснення також надаватимуться за телефонами: 2-66-48 - начальник ВТВ та 2-32-94 - начальник абонентного відділу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати у письмовій формі за адресою: 35705 Рівненська обл., м. Здолбунів, вул. Незалежності, 13; факсом 2-66-48 та електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./
Василь МЕЛЬНИК,
директор КП  “Здолбунівводоканал”.

Comments are now closed for this entry