Переможці конкурсу.

 

Проникаючи в зоряні далі,
В таємниці земної кори,
Інформатика всіх закликає:
“Ти міркуй, фантазуй і твори!”

Під таким гаслом на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 пройшов п’ятий ювілейний районний конкурс «Електронного малюнка та Web-сторінки».
Талант… Він завжди родом з дитинства… Кажуть, що кожна людина народжується із зерням у руці, тільки треба знайти поле, де зерно найкраще проросте.
А підтримати обдаровану, талановиту молодь Здолбунівщини на конкурс було запрошено вчителів інформатики Володимирецького району на чолі з методистом відділу освіти Володимирецької РДА В. В. Друзем, вчителів Рівненського району та міста Рівне, які приїхали з дружнім візитом перейняти досвід проведення такого заходу. Також на конкурсі були присутні А. В. Вибач – головний спеціаліст управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та С. О. Бичковський – старший викладач кафедри методики та змісту природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які увійшли до складу журі.


У конкурсі взяли участь представники 17 шкіл району. Роботи учасників було продемонстровано у 4 номінаціях: електронний малюнок «Емблема освіти Здолбунівщини», презентація в середовищі PowerPoint «Сім чудес Здолбунівщини», флеш-анімація «Мій безпечний електронний світ» та відеоролик «Єралаш у нашій школі».
Найкращими були роботи учнів Здолбунівської гімназії та ЗОШ I-III ст. № 1 (по три призера в різних номінаціях), а також Мізоцького НВК, Гільчанської, Здовбицької, Уїздецької, міських № 4 та № 6 загальноосвітніх шкіл. Варто відзначити роботу учня 9 класу Мізоцького НВК «ЗОШ I-II ст. - ліцей» Володимира Наумюка, електронний малюнок якого обрано емблемою освіти Здолбунівщини; змістовну та цікаву презентацію «Сім чудес Здолбунівщини» учениці 10 класу Здовбицької ЗОШ I-III ст. Іванни Панасюк, оригінальний відеоролик «Єралаш у нашій школі» учениці 9 класу Гільчанської ЗОШ I-III ст. Анастасії Години та надзвичайно корисну та цікаву флеш-анімацію «Мій безпечний електронний світ» учня 10 класу Уїздецької ЗОШ I-III ст. Олександра Матвійчука.
Призерів було нагороджено дипломами та цінними подарунками, які ось уже вкотре презентують дітям постійні та незмінні спонсори - фірма «КомпАс» (керівник Юрій Шмендель) та приватний підприємець Олександр Романишин. Не залишились без уваги і наймолодші учасники конкурсу - їм вручили заохочувальні призи. Усі конкурсанти отримали подяки за участь.
Під час проведення конкурсу можна було побачити і оцінити різні напрямки та форми роботи, які проводяться з обдарованими дітьми. Усім нам приємно, коли ця щоденна копітка праця приносить радість пізнання, вчить нас мислити, розвиває здібності, сприяє творчості. А тим більше приємно бачити результати роботи, наші успіхи. Адже саме такі змагання дозволяють розкрити майстерність і творчі можливості учнів у використанні комп’ютера для реалізації своїх задумів.
Ірина ГОДИНА,
вчитель інформатики
Гільчанської ЗОШ I-III ст.

Comments are now closed for this entry