Оля ГОРЧАК. 

 

Пройдемося коридорами Мізоцького НВК. Вирує неповторне шкільне життя, а перерва наповнює приміщення шумом та сміхом учнів. Прохилимо двері одного із класів. Заглянемо туди. Ось він - 8-А. Вдивляюся в обличчя дітей. Жваві, веселі, енергійні, раді пожартувати, а часом і побешкетувати...
Зупиняю погляд на дівчинці, що за другою партою. Середнього зросту, з довгою косою, загадковою посмішкою та проникливим поглядом. Карі очі, у яких щось незбагненне і таємниче. Якийсь чарівний вогник палає в них.


- Яка вона наша Оля?… – запитую восьмикласників.
- Її знають усі у ліцеї, - відповідає Володя. – Вона лідер нашого класу, гарно декламує вірші, ведуча багатьох свят у школі.
- А ще добре грає в баскетбол і волейбол, бере участь у різних спортивних змаганннях, - додає Костя.
- Оля завжди рада допомогти, вміє дати хорошу пораду, підтримає, коли іншим важко. Миттю справиться з будь-яким завданням, розставить розділові знаки у найскладнішому реченні, - продовжує розповідати подруга Яна.
- Оля Горчак – призер районних олімпіад із історії, німецької мови та біології, - хвалить свою однокласницю Валентин.
- Але найбільше вона закохана у барви рідного слова. Ще з початкових класів перемагала у олімпіадах з української мови та конкурсах знавців української мови ім. Петра Яцика, - каже Андрій.
- А нинішній 2011-2012 навчальний рік став для нашої однокласниці визначним. Вона здобула І місце в районній та ІІ - у обласній олімпіадах з української мови та літератури. А у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Оля має перше місце у районі, перше – у області, і перше - в Україні! Це супер! - не приховують своїх емоцій Іван та Марійка.
Звідки черпає наснагу ця дівчина? Перш за все, зростає вона у дружній родині і свої успіхи пов’язує із зарядом тієї позитивної енергії, яку отримує в колі сім‘ї . Це той промінчик, який гріє серце і живить душу. Мудрість бабусі, порада дідуся, наполегливість мами, працьовитість тата і підтримка старшого брата - все це надихає Олю до творчого неспокою, до бажання знати більше… У вільний час дівчина багато читає. Вона вміє радіти сонцю, розмовляти з квітами, тішитись весною та дарувати посмішки оточуючим.
…Лунає непроханий дзвінок і моя перерва у 8-А закінчується. Я ще раз поглянула в добрі та привітні очі своїх учнів. Я рада сьогодні за успіхи Олі Горчак і тішуся перемогами кожного з вас. Вірю у вас, дорогі мої восьмикласники, і знаю, що завтра доля усміхнеться кожному з вас.
Наталія ПОЛІЩУК,
класний керівник 8–А класу Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry