Під час розмальовування паперових писанок.

 

і для дітей соціально вразливих категорій сімей, подбали працівники Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в черговий раз влаштувавши для них на Великдень вже традиційні, щорічні «Весняні розваги». І хоч дощик «не пустив» малечу на вулицю, під час заходу, що відбувся у приміщенні районної державної адміністрації, не нудьгував ніхто.


Для дітей було організовано тренінг «Знайомство», вони разом розучили і заспівали пісню, а також розгадували загадки і за правильні відповіді отримували солодкі призи, грали у настільні та рухливі, на увагу, ігри, залюбки розмальовували паперові писанки і просто спілкувались.
Директор РЦ СССДМ Тетяна Павлова і провідні спеціалісти центру - юрисконсульт Аліна Макова та Оксана Орещенко, волонтер Світлана Болотнюк, прагнучи, щоб діти відчули щире людське тепло, свою значимість у цьому світі, приділили увагу кожному з малих учасників свята, а ті дарували у відповідь радісні посмішки.

 

 Т. Ф. Павлова вручає подарунок
одній з учасниць «Весняних розваг».


Наприкінці «Весняних розваг» усіх дітей-учасників заходу чекав наступний приємний сюрприз - вручення подарунків для них і пасок для їх родин. Відчувалось, що свято сподобалось і юні підопічні РЦ СССДМ з нетерпінням очікуватимуть нової зустрічі.
Захід підтримали церква Успіння Пресвятої Богородиці м. Здолбунова та Товариство Червоного Хреста України.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry