Хочу розповісти про те, як проводять дозвілля мої однолітки. Звичайно, сьогодні ми не уявляємо його без Інтернету та, особливо, нашого улюбленого сайту «в Контакте». Але не Інтернетом єдиним... Часто ми проводимо свій вільний час у сільському клубі. Тут можна потанцювати, поспілкуватися з друзями, пограти в теніс. А ще ми займаємося в різноманітних гуртках - художнього читання, драматичному, танцювальному. Як учасник драматичного гуртка та гуртка художнього читання, нещодавно я брала участь у районному огляді-конкурсі. Надзвичайно приємно було прочитати в районній газеті теплі слова членів журі на нашу адресу.


Але моїм улюбленим гуртком є танцювальний. Керує ним Лариса Андріївна Потапчук. Без виступу «Веснянки» не минає у селі майже жоден масовий захід. Новорічне свято, вечір, присвячений дню Святого Валентина, Останній дзвоник, випускний бал, святкування Дня незалежності, Перший дзвоник - ось лише деякі з них, де ми танцювали. Ну і, звичайно, ми, «Веснянківці» - активні учасники фестивалів КДК.
У травні нашому гуртку виповниться два роки. За цей час кількість його учасників збільшилась від дев’яти до двадцяти п’яти. В репертуарі «Веснянки» три різні польки, краков’як, вальс. Тож хочу побажати гуртківцям подальших творчих успіхів.
Ірина ЖЕМГА,
староста танцювального гуртка клубу с. Білашів.

Comments are now closed for this entry