Не залишити людину наодинці з бідою: чи то хвороба, каліцтво, стихійне лихо, втрата домівки, розлука з рідними та близькими. Саме в цьому вбачає своє гуманне призначення український Червоний Хрест. Допомогти знедоленим покликаний і Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, оголошений Національним комітетом Товариства з 2 квітня по 2 травня 2012 року, що проводиться під гаслом «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до руху Червоного Хреста».


Його мета - консолідація зусиль громадськості для поліпшення умов життя малозабезпечених і знедолених, формування громадської думки на користь милосердя в дусі загальновизнаних гуманістичних принципів червонохресного руху.
Звертаємось до вас, дорогі співвітчизники, до всіх тих, кому не байдужі людські біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя до тих, хто поруч з нами, та кого вік і каліцтво позбавили можливості жити гідно.
Підтримайте доброчинну акцію товариства і допоможіть українському Червоному Хресту поліпшити життя одиноких громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, дітей-сиріт і потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф.
Ваші пожертви будуть використані для:
розширення та вдосконалення патронажної служби сестер милосердя Червоного Хреста, котрі щороку обслуговують понад 15 тисяч людей похилого віку, яким конче необхідна допомога;
розгортання мережі медико-соціальних центрів, кімнат здоров’я і банків одягу Червоного Хреста та зміцнення їх матеріально-технічної бази;
придбання продуктів харчування і речей першої необхідності для адресної допомоги інвалідам, хворим пенсіонерам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, дитячим притулкам та інтернатам, інвалідам і самотнім громадянам літнього віку;
допомоги потерпілим від наслідків Чорнобильської трагедії, стихійного лиха, аварій і катастроф;
допомоги хворим на туберкульоз і людям групи ризику захворювання, протитуберкульозним закладам.
Шановні співвітчизники!
Якщо ваші серця відкриті для співчуття і горе ближнього - ваш біль, завітайте до організації Червоного Хреста України Рівненської області. Тут завжди готові прийняти від вас фінансову допомогу, продукти харчування, одяг, взуття, аби не залишити знедолених наодинці з бідою, нагодувати та обігріти самотніх і немічних, літніх людей і дітей-сиріт.
І якщо кожен з нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше.
Приєднуйтесь до нас, і творімо милосердя разом!
Рахунок для пожертв:
Рівненська обласна організація Червоного Хреста України
код 02940316, р/р 26007000006576 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023.

Comments are now closed for this entry