28 березня відбулося планове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
З доповіддю з основного питання порядку денного «Про розвиток малого підприємництва щодо сфери побутового обслуговування в місті Здолбунів» виступила завідуюча загальним відділом міської ради Л. Т. Євтушок. За її словами, у місті нині понад 60 суб’єктів підприємницької діяльності надають побутові послуги населенню.


Найчисельнішими є перукарні. Їх налічується 31. Більшість перукарень мають сучасні зали, фахівці в них працюють за найновішими технологіями, постійно підвищують рівень майстерності.
Сім підприємців забезпечують населення послугами з ремонту взуття.
Троє підприємців надають ритуальні послуги. У салоні «Обеліск» пропонують повний обсяг таких послуг, працюють цілодобово.
Для обслуговування жителів міста діють шість майстерень з ремонту та пошиття одягу. Надають послуги майстерні по ремонту автомобілів, меблів, металовиробів, ювелірних виробів, комп’ютерного обладнання та телерадіоапаратури, діє фотоательє. Мешканці міста мають змогу скористатися послугами сауни по вулиці Старицького.
Гостинно приймає відвідувачів готель «Зоря», в якому налічується 25 кімнат для проживання гостей. З’явилися серед пропонованих здолбунівчанам і нові види побутових послуг, зокрема такі, як пересипка та чищення пухових виробів, граверноштемпельна майстерня, ломбард, відзначила у своїй доповіді Л. Т. Євтушок.
Також на засіданні виконавчого комітету було звернуто увагу на незадовільну роботу спортивно-оздоровчого комплексу по вулиці Івана Гончара і поставлено питання щодо подальшої експлуатації та утримання цього приміщення.
Йшлося й про те, що жителі міста забезпечені належним транспортним обслуговуванням, цілодобово працюють диспетчери з виклику таксі.
Для забезпечення ближчого під’їзду до районної лікарні та безпеки дорожнього руху виконавчим комітетом прийнято рішення про односторонній рух по вулиці Приходька в напрямку з вулиці Яворницького до вулиці Грушевського з 9.04.2012 року.
Крім того, на засіданні виконавчого комітету було прийнято ряд рішень щодо охорони житлових та майнових прав малолітніх та неповнолітніх дітей; внесено подання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» матері багатодітної сім’ї; позитивно вирішено питання про виділення матеріальної допомоги 13 громадянам на загальну суму 1800 гривень.
Надано ряд дозволів на переобладнання житлових та нежитлових приміщень, підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж.
Дано дозвіл на оформлення права приватної власності на 8 об’єктів нерухомості.
Погоджено тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами міста.
КП «Здолбунівводоканал» затверджено норми питомого водопостачання для населення з різними ступенями благоустрою житла.
Всього на засіданні виконавчого комітету прийнято 36 рішень.
Світлана ВОЗНЮК,
керуюча справами виконавчого комітету
Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry