Підготовка до великого християнського свята Великодня - прибирання територій, вивезення сміття, благоустрій населених пунктів - нині є одним з пріоритетних завдань районної влади. До цієї важливої справи керівництво Здолбунівщини прагне залучити усіх, кому не байдуже рідне село, селище, місто.


Так, минулого тижня у залі засідань колегій РДА відбулася зустріч голови райдержадміністрації Віталія Шуля з представниками релігійних конфесій району. У зустрічі також взяв участь голова районної ради Василь Тимощук.
Керівники району звернулися до учасників зібрання з проханням організувати релігійні громади на прибирання кладовищ. Необхідну допомогу в цьому їм надаватимуть голови територіальних громад, зокрема, у забезпеченні транспортом для вивезення сміття.
- Священники, пастирі користуються особливим авторитетом у людей на місцях. Тож від вашої позиції залежить успішне виконання цього завдання, - наголосив В. Шуль.
Представники релігійних конфесій погодилися з думкою керівників району, відзначивши, що докладуть всіх зусиль для забезпечення належного порядку в місцях поховань, висловили свої пропозиції щодо вирішення проблеми з їх утриманням.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry