У Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшли загальні батьківські збори, на які зібралися всі учасники навчального процесу, аби обговорити важливі питання виховання молоді. Адже успіх будь-якого навчального закладу криється саме у співпраці педагогів з батьками, які є головними вихователями своїх дітей.


На зборах підбили підсумки зробленого і намітили план подальшої роботи щодо навчання і виховання ліцеїстів.
У закладі чимало зроблено для вдосконалення його навчально-матеріальної бази, підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. Тут створено всі умови для якісного навчання, освоєння учнями загальноосвітніх і спеціальних дисциплін та набуття професійної майстерності. Про результативність цієї роботи, як відзначив директор ліцею
Р. І. Шевчук, свідчить третє місце ПЛЗТ у рейтингу професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області за 2011 рік.
У зборах взяв участь начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Здолбунівського РВ УМВС України в області С. В. Бондаренко. Він виступив з інформацією про стан і заходи щодо запобігання злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в районі у 2011-2012 рр.
Кращих учнів ліцею було нагороджено грамотами, а призерів конкурсів професійної майстерності ще й цінними подарунками.
Завершив загальноліцейні збори тур обласного огляду художньої самодіяльності, учасники якого представили різні жанри. Зачарували присутніх народні пісні у виконанні учасників хорового гуртка під керівництвом Т. Г. Мартинюк та естрадні від учасників гурту «Мереживо» під керівництвом В. В. Коломиса. Глядачі також були вражені грою духового оркестру (керівник В. В. Денисюк) та оркестру народних інструментів на чолі з О. Й. Ткачиком. Вдруге на широкий загал представив свої музичні номери колектив барабанщиць «Ритми планети».
Майстерність цих художніх колективів підтвердили оплесками не тільки присутні у залі, а й директор Рівненського навчально-естетичного центру В. М. Климюк. Він подякував Р. І. Шевчуку за підтримку і розвиток колективів художньої самодіяльності та вручив Почесні грамоти й Подяки керівникам гуртків.
Насамкінець Р. І. Шевчук поділився секретом популярності ліцею, що, на його думку, криється у підтриманні високих стандартів, згідно з якими працює заклад: "Я прислухаюсь до порад колективу, побажань учнів та їх батьків і намагаюся все це реалізувати у планах розвитку нашого навчального закладу. Спільними зусиллями ми досягаємо успіху!"
В організації та проведенні загальноліцейних зборів посприяв директор будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент” А. В. Бугринець.
Оксана БАЮН,
заступник директора Здолбунівського ПЛЗТ
з навчально-виховної роботи.
На фото: під час загальноліцейних батьківських зборів.

Comments are now closed for this entry