Свято «Книга - дзеркало життя», приурочене до Всеукраїнського тижня дитячого читання, відбулося у Новомильській публічно-шкільній бібліотеці.
Цікаво під час заходу було усім на ньому присутнім. Кожен з учасників дійства, учнів 2-6 класів місцевої школи, перевтілився у казкового героя. Ірина Тарадайко була книгою «Українські народні казки», Оля Маруха виступила в ролі збірки «Казки братів Грімм». Особливо вразили глядачів Котигорошко (Богдан Гуменюк) і його козаки Вернигора (Максим Назарець), Вернидуб (Володя Смірнов), Крутивус (Стас Одукалець), які вийшли змагатися із ворогами книжок.


Завітала на свято і красуня Білосніжка (Каріна Дмитрук), яка принесла з собою цілу низку загадок.
Виступали перед глядачами й шкільні підручники «Читанка» (Марійка Луцишина), «Рідна мова» (Настя Кучер), «Математика» (Даша Коваль), «Природознавство» (Наталія Хомич). А лікував їх лікар книжкової лікарні, яка діє в бібліотеці, Валєра Цимбалюк.
Бібліотекар ще раз нагадала дітям про важливість бережливого ставлення до книг і підручників та подякувала педагогу-організатору Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів Р. Я. Гуменюк за допомогу в організації свята.
Також у рамках Тижня в бібліотеці було розгорнуто книжкову виставку «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці» та проведено конкурс малюнків «Ілюстрація до улюбленої казки».
Оксана ДМИТРУК,
завідуюча Новомильською
публічно-шкільною бібліотекою.

Comments are now closed for this entry