Під час зустрічі.

 

Змінюються часи і влада, змінюються життя і людський світогляд. Але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба творити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнем горить Поезія. Одній лише їй знайоме до болю відчуття присутності: усі ми щодня гойдаємось то вгору, то вниз на «гойдалці життя», і рятує нас від життєвої несправедливості рука Поезії - скромна і соромлива, але тепла, дружня і вічна. Саме в поезії маємо вбачати ВСЕЛЮБОВ, намагаючись упізнати її з півпогляду, з півподиху.


Про це і йшла мова 16 березня у Дерманському НВК «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» під час зустрічі з Миколою Тимчаком, Любов’ю Пшеничною, членами Національної спілки письменників України, бандуристом, співаком Василем Щирбою, переможцем обласного конкурсу бандуристів ім. А. Грицая, яку організував для дерманців депутат Рівненської обласної ради, видатний меценат Данило Корилкевич.
З вітальним словом виступила директор закладу О. А. Шепельчук, яка запросила до розмови відомих літераторів рідного краю. Поети не тільки читали вірші, але й розповідали про свій життєвий шлях, свої захоплення. Згадували історію сивочолого Дерманя, яка надихає їх на творчість, пробуджуючи тим самим у серцях юних гордість за святу благодатну дерманську землю. У виконанні Василя Щирби прозвучали народні пісні, думи, а також пісні на слова Т. Шевченка.
Зустріч пройшла тепло. Світлом любові і добра до світу, людей торкнулася творчість Миколи Тимчака, Любові Пшеничної, Василя Щирби. Кожен зміг долучитися до святого таїнства «Творити слово - душі розмову».
Галина УЖВІН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Дерманського НВК.

Comments are now closed for this entry