До редакції “Нового життя” з листом звернулась жителька селища Мізоч нашого району Л. Сащук із проханням розповісти на сторінках видання, як правильно доглядати за квасолею, боротися із шкідниками, зокрема чорними жучками, які нищать врожай цієї культури.
Відповідаючи на прохання читачки, друкуємо наступний матеріал. 

 

Жучок - квасолева зернівка - шкідник цієї культури, і не з неба вона впала, як сніг на голову.
Усе почалося ще влітку на городі. Однак там жуки, хоча й живляться пилком, шкоди рослинам не завдають. Самки відкладають яєчка на молоді лопатки, а личинки звідти проникають до зерняток, де й відбувається цикл розвитку, і все це - непомітно для ока людини.
Лише тоді, коли личинка після заляльковування перетворюється на жука, зернівка за сприятливої температури вилазить назовні. Вона пошкоджує всі види та сорти квасолі. В одній квасолині може розвиватися більше десятка личинок!


Як боротися із жуком? Найкраще знищувати зернівку холодом. За температури мінус 10°С вона гине навіть всередині квасолі. Захистити зимові запаси можна й за температури 0°С, витримавши їх протягом 3 діб на холоді.
На грядки шкідники потрапляють із посівним матеріалом. Аби запобігти лихові, насіння напередодні висівання слід занурити в розчин кухонної солі (150 г на 1 л води). Пошкоджені квасолини спливуть на поверхню, і їх легко вибрати.
Восени, під час закладання квасолі на зберігання, в торбинки кладуть кілька зубчиків часнику.
А щоб взагалі не мати ніяких проблем, вилущену і просушену квасолю засипають у трилітрові банки, закривають поліетиленовими кришками і виносять на балкон. На холоді жуки квасолі не страшні.
Г. МАРТИНЧУК.

Comments are now closed for this entry