П'ятого березня у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбулася незвичайна подія, яка не залишила байдужим жодного з присутніх…
Літературно-мистецький клуб “Гранослов”, яким керує відмінник освіти України Нелла Михайлівна Паламарчук, існує у нашій школі вже п’ять років. За цей час клубом було проведено чимало культурно-масових заходів - цікаві зустрічі, літературно-мистецькі свята, поетичні вечори, конкурси художнього слова та ін. “Гранослов” плідно співпрацює з центральною районною бібліотекою.


Кожен із членів клубу – унікальна особистість, має свій талант, здібності. Анастасія Ліщук, наприклад, захоплюється мистецтвом фотографії. У її доробоку вже чимало чудових робіт. Їх вона представила на своїй першій персональній фотовиставці у рідній школі.
З нагоди відкриття виставки відбулась урочиста лінійка, під час якої заступник директора школи Тетяна Леонідівна Нетикша, президент клубу “Гранослов” Вікторія Печенюк та авторка фоторобіт перерізали символічну червону стрічку (див. фото). Учні гучними аплодисментами привітали Настю, побажали їй творчих успіхів і подарували червону троянду – символ щирої любові, захоплення і вірності, всього прекрасного на Землі.
Вікторія ПЕЧЕНЮК,
президент клубу “Гранослов”.

Comments are now closed for this entry