Весело, насичено й цікаво проходять шкільні будні у Маломощаницькій ЗОШ І-ІІ ст., адже тут працюють добрі, мудрі, досвідчені вчителі. Вони прагнуть максимально донести знання до учнів, колоритно «виблискують» педагогічною майстерністю, застосовуючи у своїй професійній діяльності різні форми і методи, в тому числі й інноваційні та інтерактивні. Разом з директором, Раїсою Мефодіївною Чаюк, часто запрошують нас, батьків учнів, до школи.
Пізнавальними є засідання всеобучу, які проводить Р. Чаюк, цікавими - свята, активну участь у яких разом з педагогами бере бібліотекар Надія Новосад.
Нещодавно наші діти, учні 4-го класу, разом зі своєю вчителькою Світлано Овдіївною Ковальчук запросили нас на родинне свято «Вклонімось нашим матерям». У класі панувала зворушлива, весела атмосфера. Школярики по-особливому вітали своїх найдорожчих людей, дякували їм за працьовиті руки й недоспані ночі, крім того, вручили подарунки, що, як і запрошення на свято, виготовили власноруч.
Приємною несподіванкою був момент, коли ми, уже самі батьки, говорили слова подяки нашим матерям, а на захід завітали всі бабусі учнів, навіть ті, які живуть в інших селах.
Своєю теплотою і щирістю свято надовго лишить слід в наших душах.
Батьки учнів 4-го класу
 Маломощаницької ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry