Таку думку висловили під час чергового семінару-навчання голови територіальних громад району, знайомлячись із роботою Уїздецької сільської ради.
Першим етапом його стала теоретична частина, яка відбулася в кімнаті депутата районної ради. Вступним словом семінар розпочав голова районної ради Василь Тимощук.


Далі перед сільськими головами виступили начальник управління інноваційно-інвестиційної політики та розвитку підприємництва Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Осовець. Він надав рекомендації очільникам сільських громад щодо залучення позабюджетних коштів, участі сільських громад у грантових проектах. Це питання розвинув і консультант відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Рівненської обласної ради Сергій Бернацький.

 

 


Начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук та начальник управління економіки Валентина Бухало висловили своє бачення щодо залучення позабюджетних коштів.
Про підприємницьку діяльність на селі, як фактор соціально-економічного розвитку сільських населених пунктів, говорив Уїздецький сільський голова Олександр Стернійчук.
У роботі семінару взяли також участь і виступили заступник голови та керівник апарату райдержадміністрації Микола Аніскін, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ольга Єфімчук, заступник голови районної ради Яків Мельник.
Практична частина семінару проходила на території однієї з найкращих сільських рад району, яку очолює досвідчений керівник О. М. Стернійчук. Олександр Миколайович користується авторитетом серед односельців, які неодноразово обирали його на посаду керівника сільської громади.
Щомісячні семінари, які організовує районна рада, по-справжньому здружили керівників сільських громад. І на кожен із таких заходів вони ідуть з щирим бажанням поспілкуватися з колегами, поділитися своїми проблемами, звернутися за порадою, обговорити події в країні, районі. І цього разу атмосфера зустрічі була щирою, невимушеною, товариською.
Учасники семінару ознайомилися із роботою столярного цеху приватного підприємця Василя Іваницького та з роботою підрозділу компанії “Автоленд” приватного підприємця Святослава Середюка, які розташовані на території сіл Кунин та Уїздці. Також побували на лісопильні приватного підприємця Миколи Білецького у с. Уїздці, відвідали приватний магазин “Меркурій”.
Як відзначалося в ході семінару, в якому взяли участь майже всі керівники територіальних громад району, проведення таких заходів є надзвичайно корисним. Адже підготовка до них велася заздалегідь для блага сільських мешканців. А цього разу в Уїздцях сільські голови побачили, як налагоджено тут взаємодію керівника територіальної громади з місцевими підприємцями.
Євген ШИЛАН.
На фото: під час семінару-навчання в Уїздцях.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry