Згідно з Угодою між Спілкою «Kontakte-Контакты е.V.» м. Берлін та Міжнародною громадською організацією «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» колишні військовополонені, які не отримали виплати від фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» м. Берлін, можуть отримати гуманітарну допомогу у розмірі 300 євро в гривневому еквіваленті.


Для отримання вищаназваної допомоги просимо надіслати наступні документи:
1. Ксерокопію військового квитка (всі сторінки, де є записи) або довідку про перебування у німецькому полоні. Ще одним доказом перебування у полоні може служити Облікова картка.
2. Ксерокопію паспорта (1, 2, 11 стор.).
3. Заяву у довільній формі на отримання гуманітарної допомоги.
4. Спогади перебування у полоні.
5. Банківську довідку про відкритий рахунок у гривнях.
Будемо вдячні за фотографії та документи воєнного періоду, які після копіювання обов’язково повернемо. Для зворотнього зв’язку просимо вказати номер контактного телефону.
Здійснюється також і надання медичної та іншої допомоги колишнім радянським військовополоненим, які проживають в Україні. В рамках наявних коштів Угодою передбачено надання наступних медичних послуг:
1. Надання за індивідуальною потребою медичних допоміжних засобів, таких як: тонометри, глюкометри, окуляри тощо.
2. Надання медикаментів за індивідуальним призначенням (рецептами).
3. Оперативне видалення катаракти.
4. Слухопротезування.
Отож, якщо Ви потребуєте вищезгаданої медичної допомоги, то для отримання ліків, приладів медичного призначення, окулярів поштою просимо надіслати рецепти лікаря, а для проведення операції чи слухопротезування - надсилайте відповідне направлення лікаря.
Документи, рецепти, направлення надсилайте за адресою:
МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність» вул. Фрунзе, 15, м. Київ, 04655 МСП
У випадку виникнення питань просимо телефонувати за номером (044) 462-48-22 - м. Київ, за номером 036-52-2-26-19 - Рівненський обласний осередок МГО «МФ «Взаєморозуміння і толерантність», або звертайтесь письмово за адресою, вказаною вище.
Просимо повідомити Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв’язку.
Людмила СУКОВАТА,
голова Рівненського обласного
осередку МГО «МФ «Взаєморозуміння
і толерантність».

Comments are now closed for this entry