За ініціативи учнівського самоврядування Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. нещодавно було організовано масштабне театралізоване свято «Проводи зими». На декілька годин сільський стадіон перетворився на велику сцену з веселими іграми, конкурсами, піснями.
На свято були запрошені представники учнівського самоврядування Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, які також взяли активну участь у проведенні свята. Долучилися до нього й батьки учнів на чолі з головою батьківського комітету Ю. Ящук.
Козацьким кулішем, млинцями та чаєм пригощали всіх присутніх юні офіціанти під керівництвом шкільного кухаря Є. П. Швидун. Гомонів ярмарок з продажу кулінарних виробів, які завбачливо приготували мами наших школярів.


Справжньою родзинкою свята стали казкові снігові скульптури, створені учнями під керівництвом класоводів та класних керівників. Непросто було журі визначити переможців цього конкурсу, бо всі роботи були виконані на відмінно. Все ж перше місце серед старшокласників було присуджено учням 11 класу, серед школярів середньої ланки – семикласникам. Вразили глядачів і позаконкурсні снігові композиції вчителів трудового навчання Михайла Віталійовича та Юрія Михайловича Гончаруків.
Кульмінацією святкового дійства стала поява Зими, яка разом з Сніговиками прибула на свято в санях, запряжених баскими сірими кіньми. Оплесками зустрічали присутні і появу дівчини-Весни, що в супроводі весняних місяців на парі гнідих прибула прощатися з Зимою.
Кінне катання на санях та їзду верхи на конях для усіх бажаючих влаштували жителі сіл Уїздці та Коршів В. Ліщук, Є. Тимощук, В. Грицюк,
В. Павлюк, В. Пальчевський, Р. Павлюк та В. Кухарчук, за що всі їм були вдячні.
Організатори і всі учасники святкового дійства залишилися ним задоволені і сподіваються, що «Проводи зими» поповнять перелік уже традиційних масових заходів, що здійснюються під егідою учнівського самоврядування школи.
Катерина САВЧУК,
педагог-організатор
Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.
На фото: фрагменти свята.

Comments are now closed for this entry