Під таким гаслом вже багато років доводиться працювати головному відділенню зв’язку м. Здолбунова. На сьогодні у його підпорядкуванні 27 відділень зв’язку, які надають різноманітні послуги. З їх допомогою можна отримати пенсію, передплатити періодичні видання, замовити квитки на літак або потяг, оплатити комунальні послуги, придбати товари народного споживання, замовити ліки, скористатися послугами кур’єрської доставки.
     В наш час досить серйозним конкурентом пошти став інтернет, а також банки. Проте в деяких селах немає банків і мережі інтернету. Отож пошта і є єдиним рятувальником для сільських жителів.
Найбільшою проблемою є, на жаль, фінансові негаразди. А звідси й мала зарплатня листонош, бо працюють вони не кожен день. Але і в дощ, і в сніг змушені йти до людей.
Прикро, що держава, знаючи про всі ці біди, мало турбується про налагодження нормальної роботи зв’язківців, проводячи лиш час від часу експерименти, що ніякої конкретної віддачі ні самим поштовикам, ні тим, кого вони обслуговують, не дають.
Катерина МУНКАЧІ, 
студентка МЕГУ.


Comments are now closed for this entry