Директор… Який він? У чому полягає його завдання? Ми, хто вже не один рік працює в педагогічному колективі, не раз над цим замислювалися. Відповіді на ці запитання підказало саме життя, досвід: директор - це філософ, який постійно розмірковує над сенсом життя. Це інтелігент, інтелектуал і дослідник, який постійно експериментує, аналізує, вдосконалює свою діяльність. Це громадянин, небайдужий до подій у колективі, громаді, країні. Саме таким і є наш керівник.Раїса Андріївна Овсійчук у Мізоцькому НВК працює вже 21 рік. Має 31 рік загального стажу. Перебуваючи 9 років на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи і другий рік - директора закладу, проявила себе мудрим керівником та високопрофесійним фахівцем. Вона завжди конструктивно підходить до розв’язання нагальних питань навчального закладу, де здобувають освіту 460 учнів, трудяться 48 педагогічних працівників та 30 чоловік обслуговуючого персоналу.
Раїса Андріївна вміє виявляти причини труднощів у колективі, не стримує ініціативи колег, ставиться до них із розумінням і симпатією, не критикуючи, а професійно аналізуючи роботу та заохочуючи до її покращення кожного працівника.
Створена директором команда адміністрації закладу ефективно справляється з поставленими завданнями. Так, у минулому навчальному році Мізоцький НВК досяг найвищих за останні 5 років результатів участі у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, найбільшою за вказаний період була й кількість випускників, які вступили до вузів.
Завдяки вміло організованій співпраці з педагогічним, учнівським та батьківським колективами вдалося найкраще в районі підготувати Мізоцький НВК до нового 2011-2012 навчального року, за що Раїсі Андріївні було вручено Подяку голови районної ради та голови райдержадміністрації.
За багаторічний особистий внесок у розвиток селища і виховання підростаючого покоління Р. А. Овсійчук торік було нагороджено Почесною грамотою Рівненської обласної ради, а днями їй вручено грамоту управління освіти і науки Рівненської ОДА.
21 лютого Раїса Андріївна відзначила свій ювілей. З цієї нагоди найщиріші вітання та найтепліші побажання адресують їй колективи учнів, учителів і батьків Мізоцького НВК.
Наталія ПОЛІЩУК,
голова ради Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry